ciftgun

http://ciftgun.com/

ÇİFT GÜN İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

20 yılı aşkın bilgi beceri ve tecrübenin sağlamış olduğu birikimle 1991 yılında inşaat taahhüt sektöründe faaliyete geçmiştir. Kurulduğu günden bugüne kamu kurum binaları, özel binalar, fabrika binaları, atölyeler, üniversite binaları, sergi ve konferans salonları , bilimsel araştırma laboratuarları, spor salonları,tarihi bina restorasyonu, gazlı sistem yangın algılama ve söndürme sistemleri, güvenli kartlı geçiş sistemleri, içme suyu ve kanalizasyon altyapı sistemleri işlerinde yurtiçi ve yurt dışında birçok projeyi başarıyla tamamlayarak teslim etmiştir.

Sektöründe elde etmiş olduğu tecrübe ve birikimlerle Gün Grup Şirketler Topluluğunun lokomotif firması olan ÇİFTGÜN İNŞAAT SAN.VE TİC.A.Ş. inşaat taahhüt, projelendirme, inşaat malzemeleri imalatı ile enerji imalat ve üretimi sektörlerinde faaliyet yürütmekte olan uzman kadrolara sahip Grup Firmalarımızın kurulmasına da önayak olmuştur.

Bugün halihazır da 3.500.000,00-TL lik İşletme Sermayesine sahip olan firmamız, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ile ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikalarına uygun çalışma esaslarına dayalı faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız Kırıkkale ilinde 35.000 m2 si açık 7.000 m2 si kapalı alanda faaliyetini yürütmekte olan Yapı Kimyasalları ve EPS (expanded polistren) ısı yalıtım levhaları üretim fabrikasının yatırımcı kuruluşu ve ilgisi dahilinde inşaat taahhüt projelerinin takipçisidir.